O nas

Zespół

Kursy językowe w serwisie Direct Language Hub zostały przygotowane przez zespół metodyków oraz native speakerów z dużym doświadczeniem w nauczaniu języków obcych różnymi metodami i przy wykorzystaniu nowych technologii.

 

Jesteśmy częścią grupy Direct Language Lab, zespołu specjalizującego się od wielu lat w produktach do nauczania języków obcych – angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego. Z naszych podręczników i kursów online korzystają słuchacze w 30 krajach na całym świecie, od Brazylii do Japonii, w Angoli, Polsce, we Włoszech, Meksyku, Korei Południowej, a nawet w Królestwie Bahrajnu.

 

Technologie

Tworzymy unikalne rozwiązania do nauki języków obcych z zastosowaniem metody bezpośredniej. W naszych materiałach najważniejszą rzeczą jest przywiązanie do praktycznego wykorzystania języka obcego. Uczymy porozumiewać się w języku obcym i zwracamy baczną uwagę na mówienie i rozumienie, czyli na to, co najważniejsze w nauce języka obcego.

PRINT/LAB

Direct Language Lab – naszą misją jest dostarczanie szkołom językowym podręczników do nauki języków obcych metodą bezpośrednią.

MOBILE/APP

Direct Language App to aplikacja mobilna, która pomaga opanować przydatne słownictwo w unikalnych zestawach czterech zadań.

Direct Method

Unikalne rozwiązania do nauki języków obcych na całym świecie z zastosowaniem metody bezpośredniej.

Czy na pewno kontynuować?