Jak kupić?

Jak kupić kurs na platformie Direct Language Hub?

Najpierw należy zalogować się do programu, a jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem, to kliknij ZAREJESTRUJ w prawym górnym rogu ekranu i załóż nowe konto użytkownika.

 

Aby zakupić kurs, wystarczy wejść do menu KURSY, wybrać ofertę i kliknąć UZYSKAJ DOSTĘP. Na kolejnym ekranie zobaczysz kwotę do zapłaty i będziesz mógł wybrać sposób, w jaki chcesz zapłacić. Zaznacz wybrany sposób płatności i kliknij PRZEJDŹ DO PŁATNOŚCI.

 

Jak mogę zapłacić za kurs?

Za kursy językowe Direct Language Hub można zapłacić:

 

  1. kartą płatniczą (Visa lub MarterCard) poprzez bezpieczny polski serwis płatności - wybierz Przelewy24.pl w dolnej części ekranu,
  2. kartą płatniczą poprzez bezpieczny międzynarodowy serwis płatności - wybierz Paypal w dolnej części ekranu,
  3. szybkim przelewem z internetowego konta bankowego poprzez bezpieczny polski serwis płatności - wybierz Przelewy24.pl w dolnej części ekranu,
  4. z Twojego konta Paypal - wybierz Paypal w dolnej części ekranu,
  5. przelewem tradycyjnym ze swojego banku albo poprzez wpłatę w placówce pocztowej - wybierz przelew tradycyjny w dolnej części ekranu,
  6. serwis Przelewy24 umożliwia także inne formy płatności: V.me, Blik, SkyCash.

 

Czy płatności internetowe są bezpieczne?

Płatności za kursy są realizowane przez zaufane serwisy płatności – polski serwis Przelewy24.pl oraz międzynarodowy serwis Paypal, które pośredniczą w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Sprzedawcą. Są to wiodące firmy, które przykładają ogromną wagę do bezpieczeństwa transakcji i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty.

 

Co ważne, nasza firma nie otrzymuje informacji o Twoim numerze karty płatniczej, ani danych Twojego konta bankowego – serwisy płatności przesyłają nam tylko informację o Twojej wpłacie. Połączenie z naszym serwisem jest zabezpieczone przez protokół SSL (zauważ zieloną kłódkę po lewej stronie paska z adresem strony w przeglądarce internetowej).

 

Jak szybko będę miał dostęp do kursu?

Jeśli skorzystasz z płatności automatycznej (np. karta płatnicza, szybki przelew internetowy, Paypal), to dostęp do kursu będziesz miał praktycznie od razu (maksymalnie kilka-kilkanaście minut, w zależności od tego, jak szybko wróci informacja od Twojego banku lub operatora karty płatniczej).

 

Jeśli skorzystasz z płatności tradycyjnej na poczcie lub w banku, Twój kurs zostanie uruchomiony, jak tylko wpłata wpłynie na nasze konto (w przypadku wpłaty pocztowej może to potrwać nawet 2-3 dni). Aby przyspieszyć aktywowanie kursu, możesz przesłać nam skan potwierdzenia zapłaty na adres e-mail program@dlhub.eu.

 

Czy dostęp do kursu jest automatycznie przedłużany?

Wykupiony przez Ciebie dostęp do kursu nie będzie przedłużony automatycznie. Przed jego wygaśnięciem otrzymasz od nas wiadomość, po której sam zdecydujesz, czy chcesz kontynuować naukę na naszej platformie i ponownie zapłacisz za dostęp. Oczywiście mamy nadzieję, że tak :)

 

Jak skorzystać z kuponu rabatowego na kurs?

Jeśli posiadasz kupon rabatowy, wejdź do menu KURSY, aby odnaleźć kurs, na który masz kupon rabatowy. Następnie wybierz ofertę dostępu i kliknij UZYSKAJ DOSTĘP.

 

Na stronie płatności wpisz dokładnie swój kupon rabatowy w czerwonym polu. Jeśli kupon jest prawidłowy (jeśli został wpisany poprawnie i nie został wcześniej użyty w programie), kwota do zapłaty zmieni się automatycznie, uwzględniając Twój rabat.

 

Co zrobić, jeśli mam jakiś problem?

Jeśli masz jakiś problem z płatnością, napisz do nas na adres e-mail program@dlhub.eu, a chętnie Ci pomożemy.

Czy na pewno kontynuować?